Строитель
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Строительный
 
ФорумКалендарьПоследние изображенияЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход

 

 Пошук смачного пива в інтернеті

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Luter90




Сообщения : 110
Дата регистрации : 2022-09-07

Пошук смачного пива в інтернеті Empty
СообщениеТема: Пошук смачного пива в інтернеті   Пошук смачного пива в інтернеті I_icon_minitimeПн Ноя 27, 2023 1:29 am

Привіт всім! Планую на наступні вихідні зустрітися зі своїми друзями, та попити смачне пиво. Порадьте хороше пиво, та інтернет-магазин, в якому його можна швидко та вигідно придбати.
Вернуться к началу Перейти вниз
Xristina




Сообщения : 33
Дата регистрации : 2022-12-30

Пошук смачного пива в інтернеті Empty
СообщениеТема: Re: Пошук смачного пива в інтернеті   Пошук смачного пива в інтернеті I_icon_minitimeПн Ноя 27, 2023 9:37 am

Я також дуже сильно люблю пиво, особливо світле, і замовляю його частіше всього в інтернеті. Можу тобі порадити онлайн магазин, в якому замовляю його, і там реально є з чого обирати та ціни мені подобаються.
Вернуться к началу Перейти вниз
Luter90




Сообщения : 110
Дата регистрации : 2022-09-07

Пошук смачного пива в інтернеті Empty
СообщениеТема: Re: Пошук смачного пива в інтернеті   Пошук смачного пива в інтернеті I_icon_minitimeПн Ноя 27, 2023 9:39 am

От і в мене в фаворитах саме світле пиво, але банальне пиво з супермаркету мені набридло. Підкажи, будь ласка, яке саме пиво любиш ти? І хочу отримати від тебе посилання на магазин, в якому його купуєш. Можливо і мені сподобається такий варіант.
Вернуться к началу Перейти вниз
Xristina




Сообщения : 33
Дата регистрации : 2022-12-30

Пошук смачного пива в інтернеті Empty
СообщениеТема: Re: Пошук смачного пива в інтернеті   Пошук смачного пива в інтернеті I_icon_minitimeПн Ноя 27, 2023 9:47 am

Порадити звичайно можу, але обирати тобі. Саме моє улюблене пиво Corona Extra світле пастеризоване, 4,5%, 0,33 л https://maudau.com.ua/category/pyvo і купую я його в онлайн магазині Maudau. Дане пиво має приємний цитрусовий смак, та ненав'язливою хмелевою гірчинкою на фініші.

Зараз на дане пиво діє хороша знижка -46%, тому встигни придбати дане пиво, майже за половину ціни. Тому що знижка такого розміру може скоро зникнути. Доставляють також вони замовлення швидко, по всій Україні.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Пошук смачного пива в інтернеті
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Строитель :: Расслабляемся-
Перейти: